Co u nas słychać?

Ciekawi Cię jak idą prace nad Remasterem? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj! Co u nas? Jak idzie praca? Co ostatnio robiliśmy? Zapraszamy!
7 maja 2024 przez
Co u nas słychać?
Przygody Reksia Remastered, MRX
Przygody-Reksia.pl

Jak możecie zauważyć nasza strona przeszła mały redesign. Dodaliśmy widoczne ikony mediów społecznościowych, abyście mogli obserwować projekt w różnych zakątkach Internetu. Wszystkie linki znajdziecie na pasku menu oraz w stopce każdej podstrony. Strona będzie dalej rozwijana wraz z dalszym biegiem czasu. 

Dołączyliśmy również na X (Twittera)! Nie zapomnij nas zaobserwować, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami


Reksio i Skarb Piratów Remastered Edition

Obecnie pracujemy nad zapowiadanym rozszerzeniem: "Rzeka", które będzie dla was dostępne najpóźniej z końcem II kwartału. Spostrzegawczy, mogli zauważyć że termin został przesunięty. Powód jest bardzo prosty - nie wyrobiliśmy się ze wszystkimi planowanymi pracami. Spora część pierwszych miesięcy roku została poświęcona na usuwanie błędów, znalezionych przez graczy. Udało się wyeliminować znaczną ich część! Gdyby coś miało się zmienić będziemy Was informować na bieżąco, za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych. Póki co, możemy Wam zaprezentować kilka małych smaczków, które mamy nadzieje zaspokoją wasz głód.

Przebudowaliśmy cały system animacji tak, żeby był bardziej wierny oryginałowi. Do tej pory wszystkie animacje działały liniowo i wyglądały zawsze tak samo. Aktualnie każda animacja posiada kilka wariantów, które są losowane, zapewniając naturalny sposób ekspresji postaci.

Plaża

Dodaliśmy nową planszę do plaży i nowy przedmiot ekwipunku. Etap przygody został bardzo delikatnie przebudowany, w celu uwzględnienia nowej zawartości. Nie są to olbrzymie zmiany, ale wymagają od nas nagrania nowych kwestii dialogowych Robinsona Kozoe!


Rzeka

Trwają pełne prace programistyczne nad rozszerzeniem "Rzeka". Etap okazał się być bardziej złożony niż zakładaliśmy. Wiele elementów - wiele warunków i zależności między nimi. Wiedzieliście, na przykład, że Reksio posiada trzy różne animacje podczas wpadania do wody (gdy zostaje zrzucony przez żółwia, przez węża i krokodyla)?

Wioska i atak piratów

Niedługo ukończymy wszystkie prace graficzne potrzebne do implementacji Ataku Piratów oraz Wioski do gry. Animacje zatrzymały nas na dłuższą chwilę. Nie skupialiśmy się jedynie nad aktualizacją starej treści, ale również dodawaniu nowej. Poznajcie Majstra Dariusza, nowego mieszkańca wioski, pomagającego przy jej rozbudowie! Pomożecie mu znaleźć jego zgubę?

Nasz tajny projekt

Jako projekt postanowiliśmy wkroczyć na nieznane nam dotychczas terytorium. Długo pracowaliśmy nad tajemniczym projektem, który pozowali Wam obserwować w jaki sposób powstaje Reksio i Skarb Piratów Remastered Edition oraz czynnie uczestniczyć w jego tworzeniu. Jednak więcej informacji już wkrótce..

Póki co zachęcamy do dalszego ogrywania demo i czekanie na kolejne informacje z naszej strony. Do zobaczenia!


Co u nas słychać?
Przygody Reksia Remastered, MRX 7 maja 2024
Udostępnij ten artykuł