Twitch - livestream

Remaster na Twitchu


Ruszamy z kanałem na Twitchu, gdzie pojawią się nasze zmagania z tworzenia Remastera. Co tydzień będziecie mogli zobaczyć proces twórczy od strony graficznej. Audycje poprowadzi... Zobaczcie sami!

  Przejdź na Twitch

  Harmonogram audycji

6.06

Czwartek 18:00

13.06

Czwartek 18:00

20.06

Czwartek 18:00

27.06

Czwartek 18:00

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz kanał był jedyny swoim rodzaju i został w pełni przygotowany z myślą o fanach Przygód Reksia. To właśnie tutaj znajdziecie najwięcej materiałów związanych z naszą grą, będziecie mogli aktywnie uczestniczyć w jej tworzeniu oraz cieszyć się wyjątkowym klimatem, który stworzyliśmy specjalnie dla Was. W trakcie naszych transmisji będziecie mogli nie tylko zobaczyć, jak powstaje gra, ale również wpływać na jej rozwój, swoimi sugestiami i komentarzami. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne! Nie zapomnijcie zaobserwować naszego kanału i włączyć powiadomień, aby być na bieżąco ze wszystkimi transmisjami na żywo. Dołączcie do nas w tej niezwykłej przygodzie! Mamy nadzieje, że widzimy się w każdy  czwartek o godzinie 18:00

MRX

Nasz prowadzący 
.

Czwartek, godz. 18:00

Widzimy się w każdy czwartek o 18:00. Potencjalne zmiany będą omawiane w harmonogramie.

Rysowanie na żywo

Możecie zobaczyć jak powstają plansze, animacje i przerywniki filmowe do naszej gry!

  Wesprzyj nas

Twitch staje się również dla nas cenny, ponieważ umożliwi wsparcie projektu*. Będziecie mogli dobrowolnie wesprzeć nasz projekt poprzez dotacje lub subskrypcje (również za pośrednictwem subskrypcji prime). W ramach podziękowania, dla naszych subskrybentów przygotowaliśmy specjalne nagrody oraz emotki znane z Discordowego środowiska. Cała oprawa wizualna będzie bazować na Przygodach Reksia, a na naszym kanale znajdziecie również wiele smaczków i nawiązań do naszej ukochanej serii. W trakcie streamów będziecie mogli również odtwarzać kultowe teksty z gry za pomocą soundboardu, co dodatkowo wzmocni klimat!

Wesprzyj nas!

  Zapisy audycji na żywo