Aktualności

Dynamiczny fragment zostanie wyświetlony tutaj... Ten komunikat jest wyświetlany, ponieważ nie podano filtru i szablonu do użycia.

Znany tytuł w nowym wydaniu! 

Przygody Reksia Remastered to fanowskie przedsięwzięcie, stworzenia odnowionych gier z kultowej serii Przygody Reksia studia Boombit (dawniej Aidem Media). Projekt zakłada nie tylko odnowienie technicznej oraz wizualnej warstwy gier z psem Reksiem, ale również dodanie całkowicie nowej zawartości, w postaci nowych poziomów, mechanik i wielu innych!


Poznaj nas!

Remaster na Twitchu


Ruszamy z kanałem na Twitchu, gdzie pojawią się nasze zmagania z tworzenia Remastera. Co tydzień będziecie mogli zobaczyć proces twórczy od strony graficznej. Audycje poprowadzi... Zobaczcie sami!

  Przejdź na Twitch  Dowiedz się więcej

Dołącz do projektu 

Posiadasz umiejętności, które chcesz wykorzystać w projekcie odnowionych gier z serii Przygód Reksia? Napisz do nas! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy naszą potencjalną współpracę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Kamil Suska, Iwona Odrowąża 40/10, 30-009 Kraków, Polska
Polityka prywatności  

Dziękujemy za zgłoszenie

 Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe!

Galeria zdjęć z gry