Nasz zespół

Mały zgrany zespół 


Jesteśmy grupką ludzi, chcących tworzyć hobbistycznie grę. 

Zebraliśmy się wokoło wspólnego pomysłu - odświeżenia kultowej serii gier z Psem Reksiem w roli głównej. 


Poznaj nasz projekt

Chcesz tworzyć projekt z nami? 


Posiadasz umiejętności, które chcesz wykorzystać w projekcie odnowionych gier z serii Przygód Reksia? Napisz do nas! Skontaktujemy się z Tobą i omówimy naszą potencjalną współpracę.


​​​​​​​​​​​​​​​​​​P​r​z​e​j​d​ź​ ​do​ ​for​m​u​l​a​r​z​a​

Poznaj nas​​z zespół 

Bogdan

Siemka! Jestem Bogdan. Jestem drugą osobą zarządzającą całym projektem, razem z Kamilem ustalam, w jakim kierunku idzie cały projekt. Planujemy jak zmodyfikować oryginał, o jaki nowy content go rozszerzyć i na czym się obecnie skupiamy. Zajmuję się głównie programowaniem i ogarnianiem całości gry w Unity. Przy grach z Reksiem spędziłem niezliczoną ilość godzin i wciąż chętnie do nich wracam.Odnajdująć w nich zupełnie nowe smaczki, bo przecież tak te gry zostały stworzone, żeby oferować coś, dla każdej grupy wiekowej. Jakbym miał powiedzieć, co cenię sobie w Przygodach Reksia najbardziej, powiedziałbym, że ludzi, ludzi których poznałem zarówno online dzięki grupce i discordowi, jak i na konwentach, które są najlepszą okazją, żeby się spotkać i pogadać zarówno z innymi małymi graczami, jak i twórcami serii. Ogólnie najfajniejszy fandom, jaki znam!


Kamil (MRX)

Cześć! Jestem Kamil (MRX). Przygody Reksia to główny powód, dlaczego postanowiłem pójść w kierunku artystycznym. Do dziś czerpie z nich ogromną inspirację, nie tylko przy rysowaniu, ale również przy każdym kreatywnym projekcie. Jestem jedną z dwóch osób, nadzorujących cały projekt i uściślających jego kierunek. Odpowiadam za tworzenie grafiki, tła, animacji i innych artystycznych prac, z którymi mogliście mieć dotychczas styczność.

Julia (Luneł)

Hej! Jestem Julia (Luneł). Niektórzy z was mogą mnie kojarzyć, ponieważ miałam okazje brać udział w finale konkursu wiedzy o Przygodach Reksia na Kretesconie 2023. Cała seria jest dla mnie nieodłączną częścią dzieciństwa. Moja ulubiona odsłona to Reksio i Czarodzieje, a w całej serii najbardziej lubię ponadczasowe, błyskotliwe dialogi, jak i niepowtarzalny styl rysunkowy Bartka Brosza. Jestem programistką, w projekcie odpowiadam za naprawę błędów i wszystkie inne niezbędne poprawki (udoskonalenie płynności, odpowiednie odtwarzanie animacji itp.)

Krzysztof (K.Leszcz)

Witajcie! Jestem Krzysztof (K.Leszcz). Seria przygód Reksia kojarzy mi się z ciekawą fabułą, sympatycznymi bohaterami, niezwykłym humorem, bogatą grafiką i klimatyczną muzyką. Możecie mnie kojarzyć z kilku Reksiowych fanartów oraz komiksu "Na Kopiec Kreta i Kilimandżaro". W projekcie zajmuje się przygotowywaniem grafik oraz animacji, będę miał również okazje użyczyć głosu kilku postaciom.

Bałtek

Niektórzy z was mogą mnie kojarzyć z mojej aranżacji utworu Reksio i Czarodzieje, którą udostępniłem na fanowskiej grupce na Facebooku. Możecie go posłuchać klikając tutaj! Seria Przygód Reksia zapoczątkowała moją miłość do przygodówek oraz odegrała ogromną rolę w moim kształtującym się wtedy poczuciu humoru. To oczywiście dzięki niej, rozpoczęła się moja fascynacja muzyką. Utwory Pana Brosza zainspirowały mnie do tworzenia soundtracków do gier i od wielu lat doskonalę swój kunszt właśnie w tej dziedzinie. W projekcie przypadło mi prawić pieczę nad muzyką i wszelakimi kwestiami związanymi z dźwiękiem. Mam nadzieję, że moje starania zostaną przez was docenione :D

Bartek (barlitto)

Hej! Jestem Bartek (barlitto). W projekcie odpowiadam za wszystkie artykuły na stronie, social media oraz w miarę bieżące informowanie was o postępach w projekcie. Możecie mnie kojarzyć z mojego hobbistycznego bloga o grach przygodowych, na którym staram się szerzyć informacje o projektach wychodzących z Reksiowego community. Przygody Reksia to moja ulubiona seria gier, która pozwala mi się "sofnąc" do starych dobrych czasów, dzięki nim odkryłem również swoją miłość do gier z gatunku point and click. Uwielbiam w nich rozbudowaną fabułę, liczne nawiązania do poprzednich części i znakomity humor.