Poznajcie nowych członków naszego zespołu!

Zespół Remastera się rozrasta! A rekrutacja wciąż trwa.
26 lutego 2024 przez
Poznajcie nowych członków naszego zespołu!
Przygody Reksia Remastered, MRX

Witamy was w kolejnych aktualnościach dotyczących projektu!

Przede wszystkim chcielibyśmy wam bardzo podziękować za ogromne zaangażowanie, które włożyliście w projekt. Każda osoba, która zgłosiła błąd, napisała sugestie lub wyraziła, chociażby swoją opinię przyczynia się do tworzenia gry i dopracowania jej do perfekcji. Możemy się pochwalić, że projekt wygenerował zainteresowanie ponad dwóch tysięcy osób. A demo zostało ograne przez ponad 500 graczy i z tego, co widzimy jesteście zachwyceni 😃


Jeszcze raz bardzo dziękujemy za waszą pomoc i nie zwalniamy tempa! 


Przez ostatnie kilka tygodni dostaliśmy od was masę zgłoszeń z chęciami dołączenia do projektu. Udało nam się nawiązać współpracę z kilkoma z was, dzięki czemu nasz zespół rozrósł się o kilka niezwykle kreatywnych i ambitnych osób. Może on teraz być realizowany bez nieoczekiwanych przerw lub większych problemów. Poznajcie, więc naszą ekipę! 

Filarem naszego projektu są 3 osoby, dzięki którym mogliście sprawdzić dotychczasowe demo: 


 ✏️ Cześć! Jestem Kamil (MRX)

Przygody Reksia to główny powód, dlaczego postanowiłem pójść w kierunku artystycznym. Do dziś czerpie z nich ogromną inspirację, nie tylko przy rysowaniu, ale również przy każdym kreatywnym projekcie. Jestem jedną z dwóch osób, nadzorujących cały projekt i uściślających jego kierunek. Odpowiadam za tworzenie grafiki, tła, animacji i innych artystycznych prac, z którymi mogliście mieć dotychczas styczność.


📀 Siemka! Jestem Bogdan

Jestem drugą osobą zarządzającą całym projektem, razem z Kamilem ustalam, w jakim kierunku idzie cały projekt. Planujemy jak zmodyfikować oryginał, o jaki nowy content go rozszerzyć i na czym się obecnie skupiamy. Zajmuję się głównie programowaniem i ogarnianiem całości gry w Unity. Przy grach z Reksiem spędziłem niezliczoną ilość godzin i wciąż chętnie do nich wracam. Odnajdująć w nich zupełnie nowe smaczki, bo przecież tak te gry zostały stworzone, żeby oferować coś, dla każdej grupy wiekowej. Jakbym miał powiedzieć, co cenię sobie w Przygodach Reksia najbardziej, powiedziałbym, że ludzi, ludzi których poznałem zarówno online dzięki grupce i discordowi, jak i na konwentach, które są najlepszą okazją, żeby się spotkać i pogadać zarówno z innymi małymi graczami, jak i twórcami serii. Ogólnie najfajniejszy fandom, jaki znam!


📀 Hej! Jestem Julia (Luneł)    

Niektórzy z was mogą mnie kojarzyć, ponieważ miałam okazje brać udział w finale konkursu wiedzy o Przygodach Reksia na Kretesconie 2023. Cała seria jest dla mnie nieodłączną częścią dzieciństwa. Moja ulubiona odsłona to Reksio i Czarodzieje, a w całej serii najbardziej lubię ponadczasowe, błyskotliwe dialogi, jak i niepowtarzalny styl rysunkowy Bartka Brosza. Jestem programistką, w projekcie odpowiadam za naprawę błędów i wszystkie inne niezbędne poprawki (udoskonalenie płynności, odpowiednie odtwarzanie animacji itp.).


Do naszego zespołu dołączyli:


✏️Witajcie! Jestem Krzysztof (K.Leszcz)

Seria przygód Reksia kojarzy mi się z ciekawą fabułą, sympatycznymi bohaterami, niezwykłym humorem, bogatą grafiką i klimatyczną muzyką. Możecie mnie kojarzyć z kilku Reksiowych fanartów oraz komiksu "Na Kopiec Kreta i Kilimandżaro". W projekcie zajmuje się przygotowywaniem grafik oraz animacji, będę miał również okazje użyczyć głosu kilku postaciom.


🎼 Cześć! Jestem Bałtek    

Niektórzy z was mogą mnie kojarzyć z mojej aranżacji utworu Reksio i Czarodzieje, którą udostępniłem na fanowskiej grupce na Facebooku. Możecie go odsłuchać klikając tutaj!

Seria Przygód Reksia zapoczątkowała moją miłość do przygodówek oraz odegrała ogromną rolę w moim kształtującym się wtedy poczuciu humoru. To oczywiście dzięki niej, rozpoczęła się moja fascynacja muzyką. Utwory Pana Brosza zainspirowały mnie do tworzenia soundtracków do gier i od wielu lat doskonalę swój kunszt właśnie w tej dziedzinie. W projekcie przypadło mi prawić pieczę nad muzyką i wszelakimi kwestiami związanymi z dźwiękiem. Mam nadzieję, że moje starania zostaną przez was docenione 


📝 Hej! Jestem Bartek (barlitto)

W projekcie odpowiadam za wszystkie artykuły na stronie, social media oraz w miarę bieżące informowanie was o postępach w projekcie. Możecie mnie kojarzyć z mojego hobbistycznego bloga o grach przygodowych, na którym staram się szerzyć informacje o projektach wychodzących z Reksiowego community. Przygody Reksia to moja ulubiona seria gier, która pozwala mi się "sofnąc" do starych dobrych czasów, dzięki nim odkryłem również swoją miłość do gier z gatunku point and click. Uwielbiam w nich rozbudowaną fabułę, liczne nawiązania do poprzednich części i znakomity humor.


Obserwuj nasz projekt w social mediach!

Wiemy, że czasami ciężko jest śledzić nasz projekt na discordowym kanale i nie dla każdego jest to wygodna sprawa, dlatego... postanowiliśmy spróbować swoich sił również na innych platformach! Powstał Twitter oraz Facebook projektu, aby móc mieć z wami lepszą interakcję oraz trafiać do zupełnie nowych osób, które jeszcze o naszym projekcie nie słyszały. 

Media społecznościowe

Nie zapomnij nas zaobserwować!Poznajcie nowych członków naszego zespołu!
Przygody Reksia Remastered, MRX 26 lutego 2024
Udostępnij ten artykuł