Wczesny dostęp!

Można już zagrać w Reksio i Skarb Piratów Remastered we Wczesnym Dostępie!
19 grudnia 2023 przez
Wczesny dostęp!
Przygody Reksia Remastered, MRX
Pobierz Reksio i Skarb Piratów Remastered Edition w wersji Wczesnego Dostępu

​​Pobierz grę​​​​


Kilka słów wstępu

Po ponad dwóch latach pracy, projekt może ujrzeć wreszcie światło dzienne i być wypuszczonym w świat! Próbowaliśmy przygotować jak najbardziej dokładną i dopracowaną wersję gry przed udostępnieniem jej dla pełnej publiki. Czy udało nam się zrealizować ten cel? To pozostawiamy do Waszej oceny!

Korzystając z chwili czasu, chcemy niezwykle podziękować Twórcom oryginalnych gier z serii PR. Dzięki Wam mogliśmy przetestować nasze możliwości, tworząc grę komputerową. Pamiętamy wszystkie ciepłe słowa i całą otrzymaną pomoc. Bez nich, ten projekt nie wyglądał by tak samo.


Reksio i Skarb Piratów Remastered Edition - Plaża

Na czym polega wczesny dostęp?

Wczesny dostęp to forma publikacji nieukończonej gry. Nowe komponenty rozgrywki, funkcjonalności i inne elementy gry są dodawane z czasem. Aktualna forma gry nie jest wiążąca i może się całkowicie zmienić. We wczesnym dostępie nic nie jest ostateczne. W jednej wersji może występować jakiś błąd, żeby w kolejnej odejść w niepamięć. Wczesny dostęp jest również formą dżentelmeńskiej umowy między nami a Wami. My publikujemy grę wcześniej; Wy wiecie, że nie musi być w pełni oszlifowana.

Gra w fazie wczesnego dostępu pozwala nam na największą dowolność w kwestii dalszego rozwoju projektu. Jeżeli chcemy przebudować całkowicie jakiś poziom, mamy taką możliwość bez obawy, że zepsujemy komuś zabawę. Od tej chwili projekt będzie bardzo rozwojowy. Z czasem chemy umieszczać w grze całkowicie nowe mechaniki tj. poziomy trudności czy tryb speedru... Ups! Chyba zdradziłem za dużo...

Co umieściliśmy w wersji 1.0?

Omówmy zatem, co znajdziecie w naszej małej fanowskiej produkcji.

6 planszy gry

Wypełnionych odświeżoną treścią.

617 klatek animacji postaci

Wszyskie piękne postaci muszą się przecież poruszać!

8 rysowanych teł

Które pozwalają w pełni poczuć klimat gry

3 przerywniki filmowe

Nadające nieco życia do pierwotnej wizji gry.

1524 linijki kodu

Dzięki nim krab umie chodzić po deskach!

38 łatek błędów

Które pozwalają (chyba) ukończyć aktualną grę!

Tysiące pomysłów

Na to gdzie chcemy iść dalej!

Niezliczone godziny

Naszej pracy, rozkmin i wszystkiego, co sprawiło że gra ląduje w Waszych łapkach!


Reksio i Skarb Piratów Remastered Edition - Plaża

Dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli podoba Ci się to, co widzisz w tym momencie, nic nie stoi na przeszkodzie aplikacji do naszego małego zespołu. Fanowska forma projektu sprawia, że każda pomoc spełniająca nasze wymagania będzie bardzo przydatna. Przygotowaliśmy w tym celu specjalny formularz. Więcej informacji zamieścimy również w osobnym poście na stronie.

Dołącz do projektu​


Co zrobić, jeżeli natrafisz na błąd?

Błędy w wersji Wczesnego dostępu to coś, z czym musimy się liczyć i stanowczo rozprawiać. Przygotowaliśmy specjalną stronę pozwalającą zgłaszać błędy i śledzić postęp w ich rozwiązywaniu. 

Zgłoś błąd


Wczesny dostęp!
Przygody Reksia Remastered, MRX 19 grudnia 2023
Udostępnij ten artykuł