Rozpoczynamy streamy!

Ruszamy z kanałem na Twitchu, gdzie pojawią się nasze zmagania z tworzenia Remastera. Co tydzień będziecie mogli zobaczyć proces twórczy od strony graficznej. Audycje poprowadzi... Zobaczcie sami!
17 maja 2024 przez
Rozpoczynamy streamy!
Przygody Reksia Remastered, MRX

Z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić, że jako Zespół Przygody Reksia Remastered, wkraczamy na nowe terytorium — Twitch! Od teraz będziemy regularnie stremować, aby móc podzielić się z wami kulisami tworzenia naszej fanowskiej gry.

Rozpoczynamy 23 maja o 18:00!

Startujemy już w czwartek, 23 maja, o godzinie 18:00! Transmisje będą prowadzone co tydzień, a głównym prowadzącym będzie Kamil, znany w naszym fandomie jako MRX.

Zaobserwuj kanał

Podczas streamów będziemy prezentować proces tworzenia nowych planszy, animacji i elementów świata, a także odpowiadać na wasze pytania i sugestie!

Twitch staje się również dla nas cenny, ponieważ umożliwi wsparcie projektu*. Będziecie mogli dobrowolnie wesprzeć nasz projekt poprzez dotacje lub subskrypcje (również za pośrednictwem subskrypcji prime). W ramach podziękowania, dla naszych subskrybentów przygotowaliśmy specjalne nagrody oraz emotki znane z Discordowego środowiska. Cała oprawa wizualna będzie bazować na Przygodach Reksia, a na naszym kanale znajdziecie również wiele smaczków i nawiązań do naszej ukochanej serii. W trakcie streamów będziecie mogli również odtwarzać kultowe teksty z gry za pomocą soundboardu, co dodatkowo wzmocni klimat!

Wesprzyj nas!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz kanał był jedyny swoim rodzaju i został w pełni przygotowany z myślą o fanach Przygód Reksia. To właśnie tutaj znajdziecie najwięcej materiałów związanych z naszą grą, będziecie mogli aktywnie uczestniczyć w jej tworzeniu oraz cieszyć się wyjątkowym klimatem, który stworzyliśmy specjalnie dla Was. W trakcie naszych transmisji będziecie mogli nie tylko zobaczyć, jak powstaje gra, ale również wpływać na jej rozwój, swoimi sugestiami i komentarzami. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle ważne! Nie zapomnijcie zaobserwować naszego kanału i włączyć powiadomień, aby być na bieżąco ze wszystkimi transmisjami na żywo. Dołączcie do nas w tej niezwykłej przygodzie! Mamy nadzieje, że widzimy się 23 maja o godzinie 18:00! Do zobaczenia na Twitchu!

Zapraszamy Was serdecznie na naszą pierwszą transmisję już 23 maja o godzinie 18:00! Do zobaczenia na Twitchu!


Wejdź na nasz kanał!


*Wsparcie kanału w formie pi​eniężnej dotyczy całości działalności kanału - wszystkich aspektów projektowo-ilustracyjnych, prowadzonych przez właściciela kanału. Wsparcie jest całkowicie dobrowolne i nie podlega zwrotowi. .​Rozpoczynamy streamy!
Przygody Reksia Remastered, MRX 17 maja 2024
Udostępnij ten artykuł